12:42 27.04.2023

СБУ встановила особу окупанта, який убивав українських військовополонених після допитів

1 хв читати

Служба безпеки України ідентифікувала особу російського окупанта, який у перехопленій телефонній розмові зізнався про те, що вбивав українських військовополонених після допитів.

"Чоловік на аудіо – Сучко Євген Юрійович з Новгородської області РФ, 1995 року народження. Його мобілізували восени 2022 року, відтоді він зі своїм підрозділом перебуває на позиціях у Харківській області", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі в четвер.

Нове перехоплення СБУ телефонної розмови окупанта було зроблено на східному фронті України. У розмові злочинець докладно розповідав про те, "як перерізає людині горло".

"І уточнює, що в нього таких випадків вистачає і робити це доводиться вночі", - зазначається в повідомленні.

У перехопленій розмові також злочинець пояснює, що "військовополонених потрібно утилізувати".

"СБУ працює, аби цей Сучко та кожен воєнний злочинець з РФ поніс заслужене покарання за свої звірства. Українська спецслужба розслідує понад 35 тис. кримінальних проваджень за фактом порушення законів та звичаїв війни", - наголошується у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

Теракт у Івано-Франківську готували два підлітки на замовлення РФ, під час транспортування вибухівки один загинув, другий отримав поранення – Нацполіція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА