Інтерфакс-Україна
12:55 27.04.2023

Країни НАТО поставили Києву вже понад 98% обіцяної бойової техніки - Столтенберг

1 хв читати
Країни НАТО поставили Києву вже понад 98% обіцяної бойової техніки - Столтенберг

Союзники з НАТО надали Україні майже всі обіцяні їй бойові машини, зокрема 230 танків, заявив генсек альянсу Єнс Столтенберг у четвер.

"Вже поставили понад 98% обіцяних Україні бойових машин. Це близько 1550 бронемашин, 230 танків та інше обладнання, включно із величезною кількістю боєприпасів", - сказав він на пресконференції з прем'єром Люксембургу Ксав'є Беттелем.

Столтенберг назвав безпрецедентною допомогу Києву від альянсу.

За його словами, союзники із НАТО також навчили та забезпечили обладнанням загалом дев'ять українських бронетанкових бригад.

Минулого тижня Столтенберг у Києві нагадав про складність забезпечення роботи переданого Україні озброєння. Він зазначив, що "дуже важливо домогтися того, щоб усі системи озброєння, які вже є в розпорядженні України, функціонували належним чином". "Це означає, що потрібна колосальна кількість боєприпасів. Потрібні запчастини, ремонтні роботи", - наголосив він.

На початку квітня генсек НАТО заявив, що країни альянсу вже надали військову допомогу Україні на суму 65 млрд євро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Схвалено ще 22 проєкти для фінансування у межах III етапу Програми відновлення України – Мінрозвитку

Міносвіти спрямувало до вишів держфінансування на підвищення оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам

Щонайменше двоє поранених через удар по пасажирському потягу "Барвінкове – Львів – Чоп" на Харківщині – Кулеба

В Україну прибуло 76 аварійних генераторів від ЄС

Апеляційний суд залишив нардепа Дубінського під вартою, можливість застави скасовано

Питання протидії Starlink на російських БПЛА вже в роботі – радники міністра оборони

Аварійно-рятувальні та пошукові роботи на місці влучання БпЛА в Одесі завершено – ДСНС

Чехи менш ніж за тиждень зібрали більше 320 млн грн на генератори для України

Більш як половина опитаних компаній у 2025р фіксувала зростання кількості звільнень серед молоді - дослідження "OLX Робота"

Жовква: Неможливо говорити про безпеку у Європі без гарантування безпеки в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА