Інтерфакс-Україна
12:15 28.04.2023

Кількість загиблих в Умані збільшилася до 11 - МВС

1 хв читати
Кількість загиблих в Умані збільшилася до 11 - МВС

Станом на 12:00 п'ятниці кількість жертв ворожої ракетної атаки по багатоповерхівці в Умані збільшилася до 11 осіб, дев'ятьох госпіталізовано, повідомляє МВС у телеграм-каналі.

"Умань. Останні новини станом на 12:00. Загинуло 11 наших громадян, дев'ятьох осіб госпіталізовано", - йдеться в повідомленні.

"Ми розгорнули штаб, намети, де наші громадяни із сусідніх будинків і з будинку, який постраждав найбільше, можуть перечекати, доки місцева влада їм надасть місця притулку. Наразі місцева влада забезпечила кожного продуктами харчування. Також працює гаряча лінія, куди можуть звернутися рідні та близькі тих громадян, які проживали в цьому та інших будинках, що постраждали в цьому районі", - наводить МВС слова міністра Ігоря Клименка.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА