Інтерфакс-Україна
07:02 02.05.2023

Бахмут і Мар'їнка залишаються епіцентром бойових дій

1 хв читати
Бахмут і Мар'їнка залишаються епіцентром бойових дій

ЗС України за добу відбили 41 атаку противника, тривають бої за Бахмут і Мар'їнку, повідомили в Генштабі.

"Окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках - відбито 41 атаку противника. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут і Мар'їнка, наші воїни тримають оборону", - ідеться у зведенні на фейсбук-сторінці у вівторок уранці.

На лиманському напрямку противник намагався поліпшити тактичне положення, вів безуспішні наступальні дії в районах Новоселівського та Білогорівки.

На бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають бої в місті Бахмут. До того ж, упродовж доби противник вів безуспішні наступальні дії в напрямку населеного пункту Предтечине.

На авдіївському напрямку противник вів наступальні дії в районах населених пунктів Північне та Первомайське, успіху не мав.

На мар'їнському напрямку противник продовжує атакувати позиції сил оборони. Тривають бої за Мар'їнку.

 

 

ОСТАННЄ

Лідери ЄС і Канади провели чергові консультації з підтримки України

Оборонна група EDGE з ОАЕ може купити 30% українського виробника БпЛА та ракет Fire Point – ЗМІ

ДБР повідомило ще одну підозру про держзраду колишньому народному депутату від "ОПЗЖ" Волошину

СЗР: Росія проводить інформаційну операцію для зриву домовленостей між президентами України та США

Ворог ударними БПЛА атакував два судна, що заходили до порту для завантаження пшениці, є поранені серед цивільних – ВМС

Ексчлена наглядової ради "Укренерго" Бойка та військового Горина призначено т.в.о. члена дирекції "УРМ"

Наразі 48 університетів підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Федоров про політичні амбіції: дуже небезпечно думати про щось, окрім своєї посади і роботи

Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"

На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА