Інтерфакс-Україна
19:01 02.05.2023

У Європолі повідомили про затримання близько 300 осіб, пов'язаних із торгівлею наркотиками в даркнеті

1 хв читати
У Європолі повідомили про затримання близько 300 осіб, пов'язаних із торгівлею наркотиками в даркнеті

Поліцейська служба ЄС (Європол) у координації з дев'ятьма країнами здійснила операцію проти нелегального ринку Monopoly Market у даркнеті та затримала 288 осіб, підозрюваних у продажу або купівлі наркотиків, ідеться в заяві служби, оприлюдненій на її сайті у вівторок.

"288 постачальників і покупців, які здійснювали десятки тисяч продажів заборонених товарів, затримано в Європі, США та Бразилії", - йдеться в заяві.

Загалом поліція заарештувала 153 людини у США, 55 – у Великій Британії, 52 – у Німеччині, 10 – у Нідерландах, 9 – в Австрії, 5 – у Франції, 2 – у Швейцарії, 1 – у Польщі та 1 – у Бразилії.

Також було вилучено понад EUR50,8 млн готівкою та у формі віртуальної валюти, 117 одиниць вогнепальної зброї та 850 кг наркотиків, серед яких були амфетаміни, кокаїн, MDMA та ЛСД. Поліція також отримала доступ до розширеного списку покупців, через що тепер тисячі клієнтів у всьому світі можуть потрапити під слідство.

Операція під кодовою назвою SpecTor складалася із серії окремих взаємодоповнювальних дій у дев'яти країнах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА