Інтерфакс-Україна
19:17 02.05.2023

Лубінець не згоден із Верещук, яка порадила українським громадянам, котрі проживають на окупованій території, не оформлювати роспаспорти

1 хв читати
Лубінець не згоден із Верещук, яка порадила українським громадянам, котрі проживають на окупованій території, не оформлювати роспаспорти

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець не згоден із віцепрем'єром - міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, яка порадила українським громадянам на окупованих територіях відмовлятися від оформлення російських паспортів.

"Я не знаю, з яких міркувань хтось виходить, коли робляться такі заяви. На мою думку, після такої заяви, я знаю точно, що це може використовуватися в міжнародних судах проти України. Бо якщо ми закликали залишатися громадянами України, то ми як держава визнаємо, що ми можемо забезпечувати всі права громадян України на цій території", - сказав Лубінець в ефірі національного телемарафону у вівторок.

За словами Лубінця, якщо люди не мають можливості виїхати з окупованої території, то не треба відмовлятися від отримання роспаспортів, оскільки це пов'язано з безпекою і життям українських громадян.

Як повідомляли ЗМІ, раніше Верещук закликала громадян, котрі проживають на тимчасово окупованих територіях, не оформлювати паспорти РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На сайті Мін’юсту запрацювала Система збору даних про виконання судових рішень

В Україні в найближчі дні без опадів, але в суботу суттєво похолоднішає

Європейські лідери радять Зеленському бути "дуже обережним" найближчими днями – ЗМІ

Мирна угода має базуватися на повній повазі до суверенітету та територіальної цілісності України – президент Кіпру

Головування Кіпру в ЄС може стати історичним з точки зору відкриття кластерів для України – Зеленський

Омбудсман: Важливо, щоб партнери враховували злочини РФ проти українських дітей

Компенсація прифронтовим фермам повноцінно запрацює тільки зі страхуванням і ринком без контрафакту - ВАР

Рада створила ТСК для розслідування незаконної забудови, що призвела до порушення права на житло військовим

Умєров та Гнатов зустрінуться з американською стороною у Флориді в четвер – член делегації України

Президенти України та Кіпру вшанували пам’ять полеглих українських захисників і захисниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА