Інтерфакс-Україна
11:34 03.05.2023

Унаслідок ворожої атаки по нафтобазі в Кропивницькому постраждалих немає - прокуратура

1 хв читати

Унаслідок нічної атаки по нафтобазі в Кропивницькому та масштабної пожежі загиблих і постраждалих немає, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України)", - йдеться в повідомленні відомства в телеграм-каналі в середу.

За інформацією прокуратури, вночі 3 травня 2023 року російські військові завдали удару по території однієї з нафтобаз у межах обласного центру. Унаслідок влучання в об'єкт критичної інфраструктури розпочалася масштабна пожежа.

"На щастя, загиблих та травмованих немає", - зазначено в повідомленні.

За попередньою інформацією, ворог атакував об'єкт ударними безпілотними літальними апаратами.

Рятувальники, прокурори, слідчі, експерти вживають першочергових заходів та фіксують наслідки ворожого обстрілу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ в Кіровоградській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші ветеранські простори заплановано відкрити у Кривому Розі, Луцьку та Івано-Франківську на початку 2026р. - Свириденко

Кабмін з 2026р. запускає проєкт з корекції рубців змін шкіри після поранень та опіків для військових

Уряд невдовзі передасть проєкт Ветеранського кодексу на розгляд парламенту - Свириденко

Одного з підозрюваних у справі привласнення коштів було звільнено у березні 2024р. – Філашкін

Зеленський обговорив із фон дер Ляєн роботу ЄС над рішенням щодо використання заморожених росактивів

Фінляндія посилює підтримку України, приєднуючись до Військово-морської коаліції

Росіяни захопили два села та просунулись в районі Мирнограда та в Покровську, мали успіх на гуляйпільському напрямку - DeepState

Профільна асоціація прогнозує драматичне просідання показників індустрії I-Gaming

Україна не буде вносити жодних змін до Конституції – радник глави ОП

Окремі категорії ВПО зможуть подати заявки на нову житлову програму з 1 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА