Інтерфакс-Україна
21:05 03.05.2023

Серйозна гуманітарна криза стрімко розвивається в районі Мар'їнки

1 хв читати
Серйозна гуманітарна криза стрімко розвивається в районі Мар'їнки

Близько 5 тис. мирних жителів перебувають наразі в сусідніх із м. Мар'їнка Донецької області населених пунктах, там стрімко розвивається серйозна гуманітарна криза, заявили в Управлінні ООН із координації гуманітарних справ (УКГС) в Україні.

"Серйозна гуманітарна криза стрімко розвивається в районі навколо Мар'їнки на Донеччині, де приблизно 5000 мирних жителів - за даними гуманітарних організацій на місцях - і де точаться запеклі бої, які різко загострилися за останні два місяці", - ідеться в повідомленні УКГС.

В організації зазначають, що бойові дії також вплинули на гуманітарну ситуацію в сусідніх населених пунктах Курахове та Вугледар, де проживає ще близько 24 тис. мирних жителів.

УКГС наголошує, що повсюдні руйнування позбавили людей доступу до їжі, води, електрики, газу, медичного обслуговування та інших основних послуг, також є гостра потреба у збільшенні допомоги у вигляді важливих предметів домашнього вжитку, оскільки, за даними місцевих організацій, багато мирних жителів живуть у пошкоджених будинках у трьох громадах.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України

Зеленський повідомив про конструктивну розмову з командою США щодо гарантій безпеки: Домовились активно працювати

Сіверськ залишається під контролем Сил оборони – ОК "Схід"

Зеленський: Чисельність ЗС України у межах можливої угоди – 800 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА