Інтерфакс-Україна
15:02 04.05.2023

Зеленський закликав Бельгію та Нідерланди прискорити постачання Україні бронетехніки та авіації

1 хв читати
Зеленський закликав Бельгію та Нідерланди прискорити постачання Україні бронетехніки та авіації

Президент України Володимир Зеленський закликав Бельгію та Нідерланди прискорити постачання Україні бронетехніки та авіації.

"Ми дуже хочемо отримати якнайшвидше те, що обіцяно нашій країні. Закликаю Бельгію та Нідерланди долучатися до якнайшвидших поставок, зокрема, уклавши договір щодо прискорення поставок нових озброєнь. Ми спілкувалися з лідерами Північних країн Європи та іншими країнами. Вони абсолютно готові до створення такої коаліції з передання бронетехніки. Нам також дуже потрібні сучасні літаки військові", - заявив Зеленський на пресконференції з прем'єр-міністрами Бельгії та Нідерландів у Гаазі.

За його словами, немає жодного раціонального обґрунтування відмовляти Україні в цьому.

"Ми повинні посилити крила України, щоб прискорити мир", - сказав він.

Глава держави також обговорив із прем'єр-міністрами Бельгії та Нідерландів майбутнє України в НАТО та ЄС. Як він наголосив, Україна юридично має стати частиною цього Альянсу.

"Ми готові приєднатися до подальшого посилення НАТО. Україна юридично має стати частиною цього Альянсу. Ми хочемо бачити алгоритм кроків від партнерів, які мають бути затверджені політичним рішенням на саміті у Вільнюсі", - заявив Зеленський, додавши, що паралельно Україна робить усе під час війни для імплементації необхідних реформ для вступу до ЄС.

ОСТАННЄ

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

В Херсоні 16 постраждалих внаслідок атаки російського дрона по маршрутці - обладміністрація

Російський дрон атакував маршрутку під Херсоном, 2 загиблих – прокуратура

ППО збила вночі ракету та лише 16 з 47 ворожих дронів, окупанти цілились переважно по прифронтових громадах – Повітряні сили

Губернатор Аляски: ми готові прийняти історичну зустріч Трампа і Путіна

Дрони атакували Харківську область вночі, постраждали 6 осіб, з них одна дитина — ДСНС

Україна готова до реальних рішень заради тривалого миру - Зеленський

Зеленський: Українське територіальне питання в Конституції. Відступати ніхто не буде. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть

Двоє загиблих унаслідок атаки російського FPV-дрона на Запорізький район

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА