Інтерфакс-Україна
14:35 07.05.2023

У Києві у квартирі вибухнула граната, постраждалих немає - поліція

1 хв читати

Поліція почала розслідування за фактом вибуху гранати у квартирі на вулиці Лісківській у Деснянському районі Києва, відкрито кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

"За попередньою інформацією, боєприпас здетонував через необережне поводження. Потерпілих внаслідок цієї події нема. Чоловіка, який незаконно зберігав гранату, поліцейські затримали", - повідомляє пресслужба поліції Києва у Facebook.

Зазначають, що затриманому загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 7 років.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА