Інтерфакс-Україна
15:01 07.05.2023

РФ може готувати провокації на 9 травня - ГУР Міноборони України

1 хв читати
РФ може готувати провокації на 9 травня - ГУР Міноборони України

Росія може готувати чергові провокації проти цивільного населення, а також проти Білорусі до 9 травня, заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"Починаючи з 2014 року, окупанти використовують подібного роду провокації і не виключено, що і зараз ми з цим стикнемось. У цій ситуації провокації можуть бути спрямовані російськими спецслужбами проти російського цивільного населення і приурочені до певних дат, наприклад, 9 травня", - зазначив Юсов, повідомляє пресслужба ГУР Міноборони у Facebook.

Водночас він припустив, що росіяни можуть спрямувати провокації і проти білорусів: така російська "операція під фальшивим прапором" може мати на меті втягнути білоруську армію у війну проти України.

"Ніхто ані в Україні, ані в решті світу в подібні вистави вже не повірить. Хоча це не означає, що провокацій не буде", - наголосив Юсов.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО збила два "Калібри" в небі над Хмельницькою областю, пошкоджені авто та огорожа - обладміністрація

Послуга перекладу жестовою мовою стала доступна у центрах обслуговування ДПС у Києві

САП та НАБУ викрили схему розкрадання 15 млн грн в УЗ під час закупівлі фарб та лінолеуму

Ще понад 75 правозахисників, діячів культури, освіти і журналістів висловилися за перепризначення Кременя на посаду мовного омбудсмена

Україна продовжує роботу над організацією зустрічі на рівні лідерів для досягнення миру – Умєров

Захисники збили всі 6 ракет, випущених по Україні, основний напрямок удару - Старокостянтинів

Число загиблих у Дніпрі через ракетну атаку 24 червня збільшилось до 21 людини

Збитий у червні іранський Shahed містить мінікомпʼютер Nvidia для задач ШІ та відео – ГУР

Чернишов перед початком суду: Чудовий робочий настрій, готовий допомагати слідству

Захист просив ВАКС обирати запобіжний захід Чернишову в закритому режимі, суд відмовив

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА