Інтерфакс-Україна
10:50 08.05.2023

Безпересадкові вагони з Відня прибувають в Україну із запізненням на шість годин через аварію на Угорській залізниці

1 хв читати
Безпересадкові вагони з Відня прибувають в Україну із запізненням на шість годин через аварію на Угорській залізниці

Безпересадкові вагони Відень - Київ, що вирушили з Відня (Австрія) 7 травня, затримуються в дорозі на шість годин через транспортну пригоду на Угорській залізниці, повідомляє АТ "Укрзалізниця" (УЗ) у фейсбуці у понеділок.

Як зазначає компанія, після прибуття на станцію Чоп вагони будуть включені до складу потяга №82 Ужгород - Київ і прибудуть до столиці 9 травня (а не 8 травня о 19:30) у складі потяга №750.

"Звертаємо увагу українських пасажирів, що затримка торкнеться і зворотних поїздів до Відня, просимо враховувати це при планування пересадок і вильотів з будапештського аеропорту", - зазначили в УЗ.

Як повідомляється, у неділю вранці дев'ять вагонів угорського 35-вагонного вантажного поїзда із залізною рудою зійшли з рейок між станціями Újfehértó і Hajdúhadház. Угорські залізничники тільки розпочали підйом вагонів. Отже, відновлення залізничної колії та контактної мережі триватиме щонайменше один день.

Уточнюється, що рух потягів між Hajdúhadház і Újfehértó призупинено. Угорська залізниця пропонує пересадки на підмінний автобус, а угорські та австрійські потяги "Інтерсіті" між Будапештом і Захонню курсуватимуть між Будапештом і Ньїредьгазою через Мішкольц із тривалим часом у дорозі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА