Інтерфакс-Україна
17:42 08.05.2023

9 травня в Харкові відбудуться контрдиверсійні заходи - СБУ

1 хв читати

У вівторок, 9 травня, на території одного з районів Харкова Служба безпеки України проведе контрдиверсійні заходи, в яких візьмуть участь органи військового управління та інші правоохоронні структури, буде задіяно військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби.

"Метою запланованих заходів є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об'єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп", - повідомляє УСБУ в Харківській області.

У спецслужбі зазначають, що під час контрдиверсійних заходів можливе обмеження переміщення деякими вулицями міста, перевірка документів громадян, огляд автомобілів.

У СБУ просять із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

Залишки ракети з бойовою частиною знайшли на соняшниковому полі на Київщині - ДСНС

Нова Зеландія також ввела санкції проти причетного до кібератак на Україну підрозділу РФ - Зеленський

РФ продовжує дезінформаційну кампанію зі звинувачення Україну в атаці на Польщу – ЦПД

Підозрюваного у вбивстві Чарлі Кірка затримали, повідомив Трамп

МЗС Німеччини викликає російського посла для пояснень – ЗМІ

Україна очікує, що партнери продовжать тиск на інфраструктуру тіньового флоту РФ - Зеленський

Суд продовжив детективу НАБУ запобіжний захід – тримання під вартою до 21 жовтня

Окупанти просунулися в Дніпропетровській області, не захопивши жодне село повідомляє DeepState

Слідство у справі нардепа Шевченка щодо шахрайства завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА