Інтерфакс-Україна
18:42 08.05.2023

Суд залишив у силі рішення щодо ексчиновника Міноборони Хмельницького, його притягнуть до адмінвідповідальності

1 хв читати
Суд залишив у силі рішення щодо ексчиновника Міноборони Хмельницького, його притягнуть до адмінвідповідальності

Апеляційний суд залишив у силі рішення про притягнення експосадовця Міноборони Богдана Хмельницького, відомого у зв'язку зі скандалом про закупівлю курячих яєць по 17 грн, до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

"У справі ексчиновника Міноборони поставили крапку - рішення про притягнення Богдана Хмельницького до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, залишилось у силі", - ідеться в повідомленні НАЗК у телеграм-каналі в понеділок.

Апеляційна інстанція підтвердила факт правомірності вимог НАЗК щодо експосадовця Міноборони, зазначивши, що ненадання або несвоєчасне надання на запит НАЗК є правопорушенням, пов'язаним із корупцією.

Як наголошується в повідомленні, наприкінці минулого року під час перевірки НАЗК зажадало матеріали та аудиторський звіт процесу закупівель в очолюваному на той момент Хмельницьким департаменті Міноборони. У відповідь він надіслав лист, у якому збрехав про відсутність такого звіту. Однак Національне агентство встановило факт надання неправдивих відомостей і склало протокол про вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією.

За вимогами НАЗК чиновника відсторонили від посади з притягненням до дисциплінарної відповідальності та внесенням до так званого реєстру корупціонерів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Необхідно розпочати діалог між педагогами і владою щодо збільшення навантаження вчителя і підвищення зарплати - освітній омбудсмен

Зеленський обговорив із військовими на Запоріжжі активізацію штурмових дій окупантів

Правоохоронці спільно з колегами з Литви затримали бойовика РФ, який під виглядом біженця намагався втекти до ЄС

Зеленський про EUR5,9 млрд від ЄС: Механізм ERA Loans вже змушує Росію платити за свою агресію

Разумков: Рада має заслухати Свириденко та Шмигаля через справу корупції в енергетиці

РФ готується не до завершення війни, а до тривалого протистояння, і час на їхньому боці, застерігає Залужний

Вийшла перша серія фільму "ДБР. Резонансні розслідування"

Троє загиблих, один поранений унаслідок ворожого удару в Харківській області

Зеленський повідомив, що не спілкувався з Міндічем від початку розслідування

Президент підписав закон про угоду з Хорватією щодо співпраці у протимінній діяльності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА