Інтерфакс-Україна
17:28 09.05.2023

Букмекери прогнозують третє місце для України на "Євробаченні-2023"

1 хв читати
Букмекери прогнозують третє місце для України на "Євробаченні-2023"

Український гурт Tvorchi з піснею Heart of Steel може посісти третє місце на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023", свідчать оновлені прогнози букмекерів на сайті eurovisionworld.com.

Як і раніше, на першому місці залишається шведська співачка Loreen із конкурсною піснею Tattoo, яка вже перемагала на "Євробаченні" 2012 року, на другому - представник Фінляндії Käärijä (пісня Cha Cha Cha). Tvorchi тим часом змістили в букмекерських ставках виконавицю з Франції La Zarra та її пісню Évidemment.

Як повідомлялося, гурт Tvorchi з піснею Heart of Steel переміг у національному відборі. Він представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Через війну, що триває, після низки обговорень було вирішено, що "Євробачення-2023" відбудеться у Великій Британії (Ліверпуль) від імені України. Гасло конкурсу 2023 року - "Об'єднані музикою", а на логотипі зображено серця в національних кольорах України та Британії, які "б'ються в унісон".

Україна голосуватиме в другому півфіналі "Євробачення-2023", який відбудеться 11 травня (перший півфінал відбудеться 9 травня), а гурт Tvorchi виступить під номером 19 у фіналі конкурсу в Ліверпулі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп закликав до ліквідації "Голосу Америки", назвавши його "лівацькою катастрофою"

Загинув чоловік, поранений внаслідок удару по Таврійському Херсонської області

Адміністрація Трампа скоротить обмін розвідданими з Конгресом після витоку про удари по Ірану

Зеленський подякував ПАРЄ за підтримку створення Спеціального трибуналу щодо агресії РФ

Російська авіація вдарила по Таврійському на Херсонщині, поранено чоловіка – ОВА

Україна та НАТО посилюють співпрацю у сфері безпілотних систем – підсумки конференції JATEC у Таллінні

Сибіга: Путін і його спільники повинні знати, що правосуддя неминуче

Треба зосередитися на інструментах, які чинитимуть тиск на РФ і змусять її сісти за стіл переговорів - Зеленський

Справедливість потребує інструменту. Трибунал — саме для цього — Стефанчук

Україна проведе зустрічі щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА