Інтерфакс-Україна
20:12 09.05.2023

Окупанти обстріляли Мирівську та Марганецьку громади, пошкоджено приватні будинки

1 хв читати
Окупанти обстріляли Мирівську та Марганецьку громади, пошкоджено приватні будинки

У вівторок російські окупанти здійснили обстріл Мирівської та Марганецької громад Дніпропетровської області, в результаті пошкоджено п'ять приватних будинків, повідомляє голова обласної ради Микола Лукашук.

"Російські окупанти не дають спокою Нікопольщині. Сьогодні агресор вдарив по Мирівській і Марганецькій громадам. Били з важкої артилерії та атакували дронами. Внаслідок обстрілів понівечено півдесятка приватних будинків, вісім господарських споруд, гаражі, газогін, лінії електропередач", - написав Лукашук у телеграм-каналі.

Ніхто не постраждав.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДШВ: Стрілецькі бої йдуть у південній та північній частині Покровська, левову частку логістичних заходів забезпечують важкі бомбери

Єдина ветеранська лінія переходить на новий номер 1528

Перед підвищення окладів для педпрацівників треба впевнитися, чи громадам вистачить на це доднадходжень від ПДФО - Лещик

В Одесі військові ТЦК побили поліцейського, проводиться розслідування

Мовний омбудсмен просить Кабмін ініціювати підвищення штрафів за порушення мовного законодавства

Апеляція ВАКС збільшила заставу до 4 млн грн судді із Закарпаття, підозрюваного в отриманні хабаря, який він називав "конфетками"

З початку повномасштабної війни військова контррозвідка СБУ викрила 68 агентів РФ у Силах оборони

Понад 414 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, прийом завершено

В Києві представили концепцію розвитку туризму на 2026 рік

Арциз тиждень без світла через майже повністю знищену РФ електропідстанцію – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА