Інтерфакс-Україна
19:55 10.05.2023

Заступник глави МЗС України Мельник обговорив із головним дипрадником президента Бразилії шляхи встановлення миру в Україні та розширення партнерства

1 хв читати
Заступник глави МЗС України Мельник обговорив із головним дипрадником президента Бразилії шляхи встановлення миру в Україні та розширення партнерства

Заступник міністра закордонних справ України Андрій Мельник провів у середу зустріч із головним радником Спеціальної дорадчої служби Адміністрації президента Бразилії Селсо Аморімом, під час якої сторони обговорили можливість приєднання Бразилії до пошуку шляхів забезпечення сталого й довготривалого миру в Україні на базі поваги до міжнародного права, відновлення суверенітету й територіальної цілісності України.

"У цьому контексті, заступник глави зовнішньополітичного відомства України, позитивно відзначивши наміри Президента Лули да Сілви сприяти досягненню миру в Україні, запросив Бразилію активно долучитися до роботи Формули миру, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським", - повідомляється на сайті МЗС України.

Мельник висловив подяку Бразилії за послідовну підтримку України в міжнародних організаціях, солідарність із українським народом, а також за надану Україні гуманітарну допомогу від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Під час обговорення пріоритетних сфер співробітництва в торговельно-економічній сфері співрозмовники відзначили обопільну зацікавленість у розширенні та поглибленні відносин стратегічного партнерства, які існують між Україною та Бразилією, і наповненні їх конкретним змістом, розповіли в українському зовнішньополітичному відомстві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

Троє загиблих і шестеро поранених через чергові обстріли Херсонщини

Одна людина загинула, одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Запорізький район - ОВА

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

DeepState: ворог просунулися в Покровську, біля Злагоди, Зеленого Гаю, Петропавлівки

Сили оборони вразили нафтопереробний завод у Рязанській області, радіолокаційну станцію, військовий ешелон та декілька районів зосередження противника - Генштаб

Сили оборони півдня підтвердили відхід з села Нововасилівське Запорізької області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА