Інтерфакс-Україна
13:05 11.05.2023

Атака Кремля дронами була організована Росією - Зеленський

1 хв читати
Атака Кремля дронами була організована Росією - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що атака безпілотними літальними апаратами московського Кремля була організована самою Росією.

"Вони самі це зробили. Абсолютно, я впевнений. Я не можу вам сказати на 100%, може там хтось у Москві з їхніх груп, ФСБ або ще від когось. Я не можу сказати на 100%, але це точно не робила Україна", - сказав Зеленський в інтерв'ю кореспонденту BBC для Eurovision News, оприлюдненому в четвер.

За його словами, це було зроблено, тому що "вони хотіли завдати ударів у відповідь по нам". "Вони зрозуміли, що серйозно світ реагує, коли вони б'ють по цивільному населенню. І вони постійно шукають виправдання таким діям... Вони постійно шукають, що їм таке зробити, щоб це звучало виправданням, ніби ви нам так, а ми вам так", - сказав глава Української держави.

"Але це не спрацювало. Навіть для їхнього внутрішнього суспільства це не спрацювало. Не повірили навіть їхні пропагандисти. Тому що це виглядало дуже штучно", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дистанційний комплекс розмінування "ГАРТ 5100" першим в Україні отримав сертифікат відповідності

Стефанішина: на сьогодні домовленість з державами-членами ЄС і ЄК полягає в тому, що ми всі переговорні напрямки відкриємо одночасно

Заступниками голови Державної податкової служби призначено Лисеюка і Троцка

Лідери країн JEF домовилися запросити Україну до посиленого партнерства

Сі Цзіньпін у Москві: Китай співпрацює з Росією, щоб спільно просувати рівноправний і впорядкований багатополярний світ і всеосяжну, загальнокорисну економічну глобалізацію

Лубінець закликав міжнародну спільноту посилювати тиск на РФ у зв’язку із систематичними порушеннями прав людини на ТОТ

Кабмін виділив Міноборони 10 млн грн на ремонт військової автотехніки, закупівлю оргтехніки та меблів

Розпочала роботу освітня платформа для жителів Криму - Міносвіти

Кабмін передбачив повернення грошової допомоги у разі появи чи установлення місця знаходження військового, який раніше значився загиблим

Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА