18:54 11.05.2023

Кличко веде переговори з владою Берліна про безоплатне лікування тяжкопоранених українських бійців

1 хв читати
Кличко веде переговори з владою Берліна про безоплатне лікування тяжкопоранених українських бійців

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до мерії Берліна щодо гарантій безоплатного лікування в німецьких клініках тяжкопоранених українських бійців. Відповідного листа він адресував новообраному меру Берліна Каю Веґнеру, пише міжнародне видання Politico.

"Майже 250-500 українських військовослужбовців щомісяця потребуватимуть лікування втрачених кінцівок. Принаймні деяким із цих пацієнтів можна було б надати допомогу у вашому місті, з огляду на спеціальну експертизу клінік у Берліні - але поки що, на жаль, неможливо відшкодувати витрати у вашому місті", - йдеться в листі Кличка.

Німеччина пообіцяла, що поранені українські цивільні особи та військові отримають небюрократичний і швидкий доступ до високоякісної медичної допомоги. Однак щодо фінансових питань досі є невизначеність, пише видання.

"Ми не завжди впевнені, що Німеччина відшкодує витрати на лікування наших військових, які приїжджають до Німеччини для лікування наслідків складних військових поранень. Нам потрібне... прагматичне і безпечне роз'яснення фінансування Берліном і Німеччиною", - зазначив у своєму листі Віталій Кличко.

Мер Києва також виступив за "активізацію дружніх відносин між двома столицями в напрямі побратимства". І зазначив, що був би дуже радий, якщо Київ і Берлін зможуть на прикладі військових шпиталів "розвивати майбутнє партнерство і презентувати його зовнішньому світу".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА