Інтерфакс-Україна
10:38 12.05.2023

В Офісі президента не зверталися до організаторів Євробачення щодо онлайн-виступу Зеленського

1 хв читати
В Офісі президента не зверталися до організаторів Євробачення щодо онлайн-виступу Зеленського

В Офісі президента України заявляють, що не зверталися до організаторів міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" щодо онлайн-виступу президента України Володимира Зеленського під час фіналу або на будь-якому іншому етапі конкурсу.

"Інформація The Times не відповідає дійсності. Офіс президента України не звертався до організаторів пісенного конкурсу "Євробачення" з пропозицією онлайн-виступу Володимира Зеленського під час фіналу або на будь-якому іншому етапі конкурсу", - повідомив прессекретар глави Української держави Сергій Никифоров у фейсбуці.

Раніше видання The Times поширило інформацію про те, що президенту України нібито відмовили в онлайн-виступі на фіналі "Євробачення-2023", оскільки це суперечить правилам конкурсу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп намагається послабити союз США та Європи - Папа Римський

ППО за ніч знешкодила 50 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

Окупанти вночі масовано атакували Одеську область безпілотниками, є одне влучання, критична інфраструктура працює

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА