Інтерфакс-Україна
19:42 12.05.2023

Очільник МЗС України анонсував тур Латинською Америкою у другій половині року

1 хв читати
Очільник МЗС України анонсував тур Латинською Америкою у другій половині року

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба планує тур Латинською Америкою у другій половині року, в рамках якого відвідає низку країн регіону.

"Гватемала безпрецедентно відреагувала на повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Ми це помітили, і завжди будемо вдячні. Це те, чому я тут. Але я планую більший латиноамериканський тур у другій половині року. І як частина цього туру - я маю намір відвідати низку країн регіону", - сказав Кулеба на пресконференції з головою МЗС Гватемали Маріо Букаро.

Кулеба зазначив, що Україна наразі підтримує постійний діалог із безліччю країн Латинської Америки на президентському рівні та рівні глави МЗС.

"Наприклад, учора ми приймали в Києві головного радника Спеціальної дорадчої служби Адміністрації президента Бразилії Селсо Аморіма", - додав міністр.

За словами керівника відомства, 2023 рік стане для України "роком відносин із Латинською Америкою".

"Ви будете багато від нас чути. І звичайно, ми будемо раді чути багато від Латинської Америки і приймати у нас гостей із Латинської Америки", - сказав Кулеба.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві введено аварійне відключення за командою Укренерго, зупинене водопостачання та електротранспорт – КМДА

Окупанти захопили 11 кв км за добу за двох напрямках у Донецькій області - DeepState

У прем'єра Свириденко 1 штатний радник, 4 - на громадських засадах і 1 помічниця

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА