Інтерфакс-Україна
07:18 13.05.2023

Дві жінки постраждали в результаті загоряння автомобіля швидкої допомоги

1 хв читати

Загинула пенсіонерка і виявлено жінку з опіками 1-2 ступеня, обидві постраждали через загоряння автомобіля швидкої медичної допомоги на території Олександрівської лікарні, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

"На території Олександрівської лікарні сталося загоряння в автомобілі швидкої медичної допомоги. Під час ліквідації пожежі було виявлено труп жінки (орієнтовно 92 роки). Також було виявлено жінку (орієнтовно 60 років) з опіками 1-2 ступеня. Пожежу ліквідовано. Повітряної загрози для міста наразі немає. Вибухів не зафіксовано. Вірте тільки перевіреним джерелам інформації. Зберігайте спокій", - інформує КМВА в телеграм-каналі в суботу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав Туреччину із 102-ю річницею проголошення Республіки

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

Зеленський запросив президента Аргентини з візитом до України

ВАР пропонує відшкодувати аграріями втрати за неможливість працювати на сільгоспземлях, де зведено фортифікаційні споруди

Фонд Баффета надасть напряму "Ремонт і виробництво" УЗ технічну допомогу обладнанням на $9,2 млн

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

Юрчишин: слова Путіна про готовність пустити ЗМІ в нібито оточені Куп’янськ і Покровськ - частина пропаганди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА