Інтерфакс-Україна
14:31 13.05.2023

У "ЛНР" вирішили відключити мобільний інтернет після влучання, як стверджують, українських ракет

1 хв читати

Окупаційна влада так званої ЛНР призупиняє роботу мобільного інтернету в Луганській області у зв'язку з почастішанням обстрілів, як вони стверджують, української армії.

За повідомленнями росЗМІ, 12 і 13 травня по Луганську було завдано ракетних ударів з боку української армії, внаслідок чого зафіксовано руйнування адміністративних будівель двох підприємств і житлових будинків. Стверджується, що українські військові застосували крилаті ракети Storm Shadow.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП спростила умови розвитку розподіленої генерації – голова регулятора

БЕБ викрило підпільні тютюнові цехи та вилучило сировини й товару на 47 млн грн

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

ООН: у Києві кількість жертв серед цивільних осіб лише за перші десять місяців 2025р. була майже в чотири рази вищою, ніж за весь 2024р.

"Укренерго" в середу обмежуватиме споживання на рівні вівторка: всю добу в усіх регіонах обсягом від 0,5 до 2,5 черги

ВАКС визнав необґрунтованими активи майже на 5,8 млн грн, якими користується голова селищної ради на Рівненщині

Прем’єр Великої Британїї вважає, що переговори щодо припинення вогню в Україні "рухаються у позитивному напрямку"

"Генерал Черешня" повідомив про успішне застосування перехоплювача БпЛА Bullet

В Одесі обвалився балкон житлового будинку, двоє людей постраждали – ДСНС

Керівництво УЧХ обговорило з колегами із Британії спільні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА