Інтерфакс-Україна
19:32 14.05.2023

Свіжі бар'єри між країнами загрожують усій Європі - Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський закликав європейські країни не зводити бар'єри, а зміцнювати зв'язки між країнами.

"Найдовший мир і надійну безпеку Європі забезпечила побудова зв'язків між народами Європи замість бар'єрів, що відображають той чи інший національний егоїзм. Коли ми зараз бачимо замість зміцнення наших зв'язків будь-які свіжі бар'єри, що так нагадують старі помилки - чи то бар'єри в політиці, чи то бар'єри в політиці торгівлі - тоді ми бачимо загрозу не одній європейські нації, а всій Європі", - сказав він, під час виступу в неділю на церемонії вручення премії ім. Карла Великого в Аахені.

Президент України звернувся до прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького. "Матеуше! Будь-які зерна непорозумінь між будь-ким у Європі не повинні давати сходи конфлікту! І це в корінних інтересах наших народів. Європа набуває плюс до міцності і благополуччя щоразу, коли на континенті мінус бар'єр", - заявив він.

Раніше Польща та інші країни Східної Європи заборонили імпорт українського зерна та інших харчових продуктів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

Ердоган заявив про загрозу безпеці судноплавства в Чорному морі через напади на танкери РФ

Консультації щодо Держбюджету-2026 продовжаться у вівторок - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА