11:53 15.05.2023

Прем'єр Сунак: З поверненням, президенте Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський розпочав свій візит до Великої Британії, повідомив прем'єр-міністр цієї країни Ріші Сунак.

"З поверненням, президенте Зеленський", - написав Сунак у твіттері, оприлюднивши фото зустрічі із Зеленським.

Своєю чергою Зеленський написав у телеграм-каналі: "Радий знову зустрітися з прем'єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Продовжуємо працювати заради перемоги України".

Як повідомлялося, Зеленський і Сунак проведуть переговори тет-а-тет, а також переговори з делегаціями. Темами переговорів стане зміцнення оборони України та підтримка українського руху в НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА