Інтерфакс-Україна
12:41 17.05.2023

У Києві буде заборонено в'їзд великогабаритного транспорту під час оголошення повітряної тривоги - влада

1 хв читати
У Києві буде заборонено в'їзд великогабаритного транспорту під час оголошення повітряної тривоги - влада

В'їзд великогабаритного транспорту до Києва під час повітряної тривоги буде з 22 травня заборонено.

Як повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації, відповідне рішення в середу ухвалила Рада оборони міста Києва.

"Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Північне Київське теруправління Національної гвардії спільно з управліннями патрульної поліції Києва та області забезпечить контроль над зупиненням вантажного транспорту на в'їздах до міста", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомлялося, Рада оборони Києва в середу також ухвалила рішення, згідно з яким наземний транспорт української столиці і приватних, і комунальних перевізників із 22 травня в разі оголошення повітряної тривоги довозитиме пасажирів до найближчого укриття. Водій транспорту робитиме оголошення про найближче укриття.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві відомо про чотирьох загиблих, серед них 2 дітей, залучено авіацію для гасіння пожеж - Клименко

Польща підняла авіацію через удари РФ по Україні

Росіяни атакували підприємство в Запоріжжі, сталася пожежа

Масована атака на Київщину: пошкоджено будинки, є постраждалий - Калашник

В столиці внаслідок атаки горить дитячий садочок і багатоповерхівка – КМВА

У Дарницькому районі Києва пошкоджено два житлові будинки внаслідок ворожої атаки

Через знеструмлення залізничної інфраструктури у Вінницькій області низка поїздів курсуватиме із затримками - УЗ

У Києві медики виїхали на виклик у Дніпровський район, екстрені служби — у Шевченківський і Дарницький - Кличко

Качка провів у Будапешті переговори з угорськими міністрами щодо ЄС, безпеки та відновлення України

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА