Інтерфакс-Україна
16:40 17.05.2023

Шмигаль подякував США за надання систем ППО для захисту українського неба

1 хв читати
Шмигаль подякував США за надання систем ППО для захисту українського неба

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на зустрічі з послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд подякував Сполученим Штатам за надання Україні систем ППО для захисту українського неба.

"На полях саміту Ради Європи зустрівся з пані послом США в ООН, членом Ради національної безпеки та уряду США Ліндою Томас-Грінфілд. Подякував Сполученим Штатам за підтримку створення Реєстру збитків. Кінцевою точкою наших зусиль має стати міжнародний Спеціальний трибунал. Це буде спільний внесок у встановлення справедливості та формування нової системи світової безпеки", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

На зустрічі прем'єр-міністр України також наголосив на необхідності продовження ініціативи президента України Grain from Ukraine, наголошується в повідомленні.

"Висловив подяку США за надання систем ППО для захисту українського неба. Розраховуємо на подальшу тісну взаємодію задля посилення безпеки та нашої майбутньої перемоги", - підсумував він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА