Інтерфакс-Україна
18:36 17.05.2023

Спецпредставник уряду Китаю під час візиту в Україну провів зустріч із Кулебою - МЗС

1 хв читати

16-17 травня спеціальний представник уряду Китайської Народної Республіки Лі Хуей відвідав Україну з візитом, під час якого відбулася зустріч із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Як повідомляє МЗС України, сторони обговорили актуальні питання взаємодії України та Китаю і на двосторонньому рівні, і в рамках міжнародних організацій, а також шляхи припинення російської агресії.

Кулеба детально поінформував спецпредставника уряду КНР про засади відновлення сталого і справедливого миру на основі поваги до суверенітету і територіальної цілісності України.

"Він наголосив, що Україна не сприймає жодних пропозицій, які передбачають втрату її територій або заморожування конфлікту", - йдеться в повідомленні.

Також міністр наголосив на важливості участі Китаю в реалізації Формули миру президента України, Чорноморської зернової ініціативи, забезпеченні ядерної безпеки та інших важливих міжнародних зусиль.

Сторони окремо обговорили довгострокову перспективу розвитку двосторонніх відносин між Україною та Китаєм і домовилися нарощувати діалог із ключових питань двостороннього та міжнародного порядку денного.

26 квітня 2023 року глава КНР Сі Цзіньпін провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським з ініціативи української сторони. Після розмови стало відомо, що Китай направить спецпредставника уряду у справах Євразії з візитом в Україну та інші країни для поглибленого спілкування з усіма сторонами з питання політичного врегулювання "української кризи".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала на Київщині працівника хімзаводу, який коригував ворожі удари

РФ своїм ударом повністю вивела з ладу збагачувальну фабрику "ДТЕК" у Донецькій області

Молодий театр в Києві призупиняє покази вистави за п’єсою Вуді Аллена

Для виїзду за кордон чоловікам від 18 до 22 років необхідно буде мати військово-обліковий документ - Держприкордонслужба

Росіяни влучили у ферму на Херсонщині, загинуло дві людини

Світовий конгрес Українців долучиться до Альянсу культурної стійкості

Окупанти 27 разів обстрілювали населені пункти Донецької області за добу, двоє мирних загинули

Окупанти 60 разів обстрілювали населені пункти Сумської області за добу, троє поранених

Суми після нічної атаки РФ частково без світла, водопостачання з пониженим тиском

На Донеччині 83% від обласного фонду закладів освіти зазнало пошкоджень через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА