Інтерфакс-Україна
20:59 17.05.2023

Судова влада в Україні потребує перезавантаження, можливо із застосуванням механізму виборів на посади в НАБУ

1 хв читати
Судова влада в Україні потребує перезавантаження, можливо із застосуванням механізму виборів на посади в НАБУ

Судова влада в Україні потребує перезавантаження, можливо, на основі принципів, що застосовуються під час конкурсного відбору на керівні посади в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), вважає голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Князєва (голова Верховного суду Всеволод Князєв, викритий на корупційних діяннях - ІФ-У) обрали головою Верховного суду у 2017 році вже за участю міжнародників. Нам потрібно з цього зробити висновки. Я вважаю, що, якщо голову такого органу обрали, і механізм не спрацював, то потрібно щось змінювати", - сказав Арахамія в ефірі загальнонаціонального телемарафону в середу.

На його думку, можна звернутися, наприклад, до механізму, який зарекомендував себе належним чином - механізму обрання на керівні посади в НАБУ: спостерігачі, міжнародники, експерти... "До цього механізму претензій у принципі ні в кого немає. Можливо, потрібно скористатися цими напрацюваннями і просто перевірити всіх на доброчесність знову. Не потрібно робити вигляд, що все працює, нехай мовляв, слідство працює. Так не може бути".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Києві зросла до 14 людей – ДСНС

Угода ЄС-США в енергетиці охоплює закупівлі СПГ, нафти, ядерного палива, передових технологій та інвестицій - ЄК

АМКУ надав дозвіл оператору мережі UPG на оренду ще 47 АЗС групи "Приват"

Стефанчук запропонував врегулювати питання про онлайн-трансляції засідань парламенту відповідно до Регламенту Ради

У Києві вже 13 загиблих людей – КМВА

"ДТЕК" відновив електропостачання для понад 350 тис. абонентів у Київській обл. після негоди

Трамп чітко дав зрозуміти, що угода про припинення російської в Україні має бути укладена до 8 серпня – представник США на Радбезі ООН

Трамп хоче укласти угоду про припинення війни Росії в Україні до 8 серпня

Шмигаль обговорив з міністром оборони Італії можливість додаткового постачання Україні систем ППО

Закон про повернення повноважень НАБУ/САП набере чинності 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА