Інтерфакс-Україна
21:24 18.05.2023

Зеленський у День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу: Питання Криму буде виведено на новий міжнародний рівень

1 хв читати
Зеленський у День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу: Питання Криму буде виведено на новий міжнародний рівень

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 18 травня, відвідав офіс Кримської платформи і зустрівся з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, представниками Меджлісу і кримськотатарської спільноти.

"Сьогодні і щороку в цей день, 18 травня, ми вшановуємо пам'ять усіх жертв депортації кримськотатарського народу. Це був один із найтяжчих злочинів ХХ століття - увесь народ силоміць забрали з рідної землі і змусили жити на чужині десятиліттями. І коли вже люди повернулися додому, Росія вкотре принесла в їхній дім, у нашу Україну своє зло - зло агресії, репресій, приниження. Повернути справедливість для всіх наших людей, гарантувати свободу для всієї нашої держави без жодних винятків - це наше історичне завдання. Завдання всіх, хто захищає державу, всіх, хто обрав Україну, а отже, здобуде перемогу", - заявив Зеленський, повідомляє пресслужба глави держави.

Він також зазначив, що Кримська платформа ефективно спрямовує спільну силу всієї української держави та кримськотатарського народу.

"Радий знати, що наша спільна робота з Меджлісом приносить потрібний Україні результат", - наголосив президент.

"До речі, деякі дуже важливі спільні кроки готуємо вже на найближчий час. Питання Криму, кримських в'язнів і всіх наших людей у Криму виводимо на новий міжнародний рівень", - додав він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вийде з мирних переговорів за пару тижнів – британський аналітик

В Тернопільській області почалася ексгумація останків вбитих у 1945 році поляків

Британія заборонила експорт ігрових контролерів до РФ, які та може використовувати для керування БПЛА

Затримано зловмисників, які готували прорив ДРГ у Сумщину

ОБСЄ скликає спеціальну постійну раду через атаки Росії на цивільне населення України

Нічна атака доводить, що РФ не хоче миру і цілеспрямовано вбиває українців, – Сирський

В Україну повернули тіло вбитої росіянами журналістки Рощиної

Глава МЗС Латвії про атаку РФ: М’ясник у Кремлі налаштований на війну, немає жодної ознаки миру

Глава МВС: У Святошинському районі Києва від ворожої ракети загинули 8 людей, тіла загиблих є під завалами будинку

Кількість постраждалих у Києві зросла до 77, загинуло 8 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА