Інтерфакс-Україна
21:34 18.05.2023

Зеленський: Наші пріоритети на найближчий час - додаткові системи ППО, ракети, навчання і літаки, далекобійна зброя

1 хв читати
Зеленський: Наші пріоритети на найближчий час - додаткові системи ППО, ракети, навчання і літаки, далекобійна зброя

Президент України Володимир Зеленський провів засідання військового кабінету, повідомляє пресслужба глави держави.

"Були командувачі ключовими напрямками фронту. Також Головком, Генштаб, розвідка, безпека. Дуже змістовна робота. Перше: бригади оборони - молодці, головні стратегічні завдання виконали, деталі зараз не час повідомляти. Друге: бригади наступу - молодці, готуємося, без деталей. Третє: із захисту цивільних - Повітряні сили - молодці, тут із деталями. Наші пріоритети на цей тиждень, наступний і найближчим часом загалом - додаткові системи ППО, додаткові ракети, навчання і літаки, далекобійна зброя. Це буде", - заявив Зеленський.

Також було проведено нараду з командою міжнародників Офісу президента.

"Є завдання - утримати динаміку міжнародної підтримки та комунікації заради України, яка була досягнута в першій половині травня, а також цими тижнями. Упевнений: виконаємо це завдання", - наголосив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок нічної атаки російських БпЛА в Миколаївській області

27 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до 22 - МВА

Поїзди затримуються через аномальні погодні умови - Укрзалізниця

Окупанти втратили впродовж доби 820 військовослужбовців - Генштаб

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до трьох - МВА

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу - МВА

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА