Інтерфакс-Україна
09:22 22.05.2023

Уночі РФ обстріляла частину ДСНС у Дніпрі: зруйновано три будівлі, знищено 20 одиниць техніки, постраждав рятувальник

1 хв читати
Уночі РФ обстріляла частину ДСНС у Дніпрі: зруйновано три будівлі, знищено 20 одиниць техніки, постраждав рятувальник

У ніч на понеділок ворог обстріляв аварійно-рятувальну частину ДСНС у м. Дніпро, внаслідок чого постраждав один рятувальник, зруйновано три будівлі, а також знищено понад 20 одиниць техніки, повідомив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук.

"Дніпро. Уночі ворог підступно обстріляв аварійно-рятувальну частину. Зруйновано три будівлі, знищено понад 20 одиниць техніки. Постраждав один рятувальник. Знищувати підрозділи ДСНС - це грубе порушення норм Женевської конвенції. Це порушення всіх норм Міжнародного права і звичайної людської моралі", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в понеділок.

Як повідомлялося, унаслідок атаки окупантів у ніч на понеділок вісім осіб дістали поранень, пошкоджено вантажні та легкові авто, зруйновано інфраструктуру, сили Повітряного командування "Схід" над Дніпропетровською областю знищили 15 БПЛА і чотири крилаті ракети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА