Інтерфакс-Україна
10:12 22.05.2023

Росія створює нову групу ударної авіації для наземних атак по Україні - британська розвідка

1 хв читати
Росія створює нову групу ударної авіації для наземних атак по Україні - британська розвідка

РФ створює нову групу ударної авіації з кодовою назвою "Шторм" для наземних атак по Україні, повідомляється у звіті оборонної розвідки, опублікованому у твіттері міністерства оборони Великої Британії та Північної Ірландії в понеділок уранці.

"Росія, найімовірніше, створює нову "елітну" групу ударної авіації під кодовою назвою "Шторм" для дій над Україною. Підрозділ, імовірно, складатиметься щонайменше з однієї ескадрильї винищувачів-бомбардувальників Су-24 і Су-34, а також ескадрильї ударних вертольотів. Поєднання типів літаків передбачає, що група відіграватиме основну роль у місіях із наземних атак", - ідеться в повідомленні.

У звіті йдеться про те, що, згідно з повідомленнями російських ЗМІ, які "заслуговують на довіру", Міноборони РФ прагне залучити висококваліфікованих і цілеспрямованих пілотів, пропонуючи їм великі пільги з заробітної плати, а також відкриває набір для відставних льотчиків.

Створення цієї групи означає, що регулярні повітряні сили РФ "серйозно не впоралися зі своєю основною функцією з завдання авіаударів по українських позиціях".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступниця генсека НАТО прибула до Києва, провела переговори із Сибігою

Україна налаштована на досягнення справедливого миру, однак закріплені в Конституції інтереси лишаються незмінними – СЗР

АП ВАКС спростувала своє повідомлення про залишення в силі запобіжного заходу Чернишову, засідання не було

Стармер перед засіданням Коаліції охочих переговорив із Зеленським

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

NovaSklo та IFC розпочинають співпрацю для створення першого в Україні заводу з виробництва флоат-скла

Відновити водопостачання у Харкові у повному обсязі планується у вівторок увечері, вночі можливі повторні відключення

Ворог атакував Дніпро, постраждали двоє – мати з дитиною, жінка наразі у важкому стані

Керівник САП: активно розслідуються справи щодо можливого витоку інформації по операції "Мідас" як із САП, так і з НАБУ

"Нова пошта" втретє доставить новорічну казку дітям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА