Інтерфакс-Україна
20:06 22.05.2023

Порошенко: Єдиний формат мирних переговорів - це переговори про членство України в НАТО

1 хв читати
Порошенко: Єдиний формат мирних переговорів - це переговори про членство України в НАТО

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України (2014-2019) Петро Порошенко на сесії Парламентської асамблеї НАТО в Люксембурзі заявив, що єдиним форматом мирних переговорів можуть бути тільки переговори про членство України в Альянсі, повідомляється на сайті політсили в понеділок.

"У світі не існує іншої гарантії безпеки, ніж членство України в НАТО. Тому моє повідомлення під час великої кількості двосторонніх зустрічей було таким: якщо ви постійно стверджували про те, що двері НАТО для України відкриті, то просте прохання - дайте нам зайти", - сказав Порошенко журналістам.

За його словами, він виходив із цього від самого початку своєї президентської каденції. "Я знав, що не існує інших форм гарантій безпеки. І не треба на це витрачати час - це шлях в оману. Це - повторення Будапештського меморандуму... Ми повинні сказати тим, хто наполягає зараз, щоб проводилися мирні переговори: я повністю за мирні переговори, і єдино можливий їхній формат - це переговори про членство України в НАТО", - зазначив Порошенко.

"Тільки це веде Україну до миру, а нас усіх - до перемоги", - додав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА