Інтерфакс-Україна
03:47 24.05.2023

Уряд США не погоджував поставок зброї воєнізованим угрупованням, які не входять до складу ЗСУ - Пентагон

1 хв читати
Уряд США не погоджував поставок зброї воєнізованим угрупованням, які не входять до складу ЗСУ - Пентагон

Влада США відстежує повідомлення про використання американської зброї і не схвалювала її постачання угрупованням поза ЗСУ, повідомив прес-секретар Міністерства оборони США Патрік Райдер.

"Ми бачили ці повідомлення, за якими ми, безумовно, продовжуємо уважно стежити. Я скажу, що ми можемо підтвердити, що уряд США не схвалював жодних постачань обладнання третім сторонам воєнізованим організаціям, які не входять до складу збройних сил України, і український уряд не запитував таких постачань. Тож, повторюся, ми будемо уважно стежити за цим", - зазначив спікер.

Як повідомлялося, у соцмережах поширювалася інформація про використання американської військової техніки під час рейду РДК і "Легіону Свободи" на території Бєлгородської області РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

Держбюджет-2026 передбачає 468,5 млрд грн фінансування соціальної сфери

Кабмін виділив 224 млн грн на закупівлю блочно-модульних котелень для Сумщини і 1,76 млрд грн на ремонт доріг на Херсонщині та Миколаївщині

Вступна кампанія до вишів у 2026 році не передбачатиме мотиваційних листів - Міносвіти

Уже семеро постраждалих в Одесі

Кабмін оновив Стратегію розвитку вищої освіти відповідно до викликів війни

Кабмін визначив мінімальну кількість учнів в школі для надання освітньої субвенції

ДСНС: На Харківщині нічна атака ударних БПЛА спричинила пожежі, є постраждала

Кабмін схвалив реорганізацію комунальних закладів профосвіти в некомерційні товариства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА