Інтерфакс-Україна
07:30 24.05.2023

Повідомлення про використання американської зброї бійцями РДК і "Свобода Росії" - неправдиві

1 хв читати
Повідомлення про використання американської зброї бійцями РДК і "Свобода Росії" - неправдиві

США "скептично ставляться" до того, що американське озброєння, надане Україні, використовувалося під час бойових дій на російській території Білгорода, заявив під час брифінгу речник Державного департаменту США Метью Міллер.

"Ми бачили деякі повідомлення, поширювані в соціальних мережах, де стверджується, що в цих атаках використовувалася зброя, поставлена США. Я скажу - нині ми скептичні щодо правдивості даних повідомлень", - наголосив чиновник.

Міллер зазначив, що Вашингтон не заохочує нанесення ударів по території Росії.

Як повідомлялося, 22 травня в Бігородській області розпочалися так звані військові дії, відповідальність за які на себе взяли "Російський добровольчий корпус" і Легіон "Свобода Росії" з метою створити буферну зону безпеки біля кордонів України.

Станом на 23 травня у формуваннях заявили, що звільнили населені пункти Козинку і Гору-Поділ, а також почали штурм у Грайвороні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Розмір 4-го траншу Україні за Ukraine Facility склав EUR3,2 млрд замість попередніх $3,05 млрд

Трамп анонсував зустріч з Путіним 15 серпня на Алясці

Трамп: Вірменія та Азербайджан припиняють війну і стають друзями, США знімають обмеження на оборонну співпрацю з Азербайджаном

Єрмак провів онлайн-розмову з радниками з питань безпеки шести країн і НАТО щодо миру в Україні

Понад 50 тис. громадян у "Дії" обрали склад Антикорупційної експертної групи при агентстві PlayCity

Німеччина призупинила експорт зброї до Ізраїлю, яка може бути використана в Секторі Гази

"Фокстрот" відкрив 6-й магазин у Кривому Розі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА