Інтерфакс-Україна
04:12 25.05.2023

У НАТО сподіваються, що відновлення авіасполучення між РФ та Грузією не створить простору для обходу санкцій

1 хв читати
У НАТО сподіваються, що відновлення авіасполучення між РФ та Грузією не створить простору для обходу санкцій

 

У НАТО стурбовані реакцією членів парламенту Грузії на рішення РФ про відновлення прямого авіасполучення та скасування візового режиму для громадян Грузії.

"Реакції, які ми побачили з боку деяких членів парламенту Грузії, членів уряду щодо відновлення польотів для нас є предметом занепокоєння", - заявив у середу журналістам спецпредставник генсека НАТО у країнах Південного Кавказу і Центральної Азії Хав'єр Коломіна, який перебуває в Тбілісі з візитом.

Коломіна зазначив, що це може дати Росії простір для потенційного обходу санкцій. За його заявою, НАТО закликало уряд Грузії вжити заходів, щоб такої можливості РФ не мала.

Він передав владі Грузії послання, згідно з яким партнери розуміють, що рішення про відновлення прямого авіасполучення було прийняте Москвою в односторонньому порядку, проте "ми віримо в те, що зараз усі мають підтримувати Україну".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Інтергал-Буд" ввів в експлуатацію столичний ЖК "Лук'янівський каскад"

Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року

Посольства Німеччини, Франції та Великої Британії разом заспівали "Щедрик" на знак солідарності з українцями

Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом

Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян

Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер

На Київщині у приватному будинку знайшли 51 загиблого кота, 39 вдалось врятувати - прокуратура

Рота вбитими та 9 полонених окупантів - результат роботи 57 ОМПБр у Вовчанському районі

У Чернігові запрацював центр з новітньою системою відеоспостереження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА