Інтерфакс-Україна
13:02 26.05.2023

Рятувальники продовжують пошуки людини під завалами сусідньої будівлі з медзакладом у Дніпрі - голова ОВА

1 хв читати
Рятувальники продовжують пошуки людини під завалами сусідньої будівлі з медзакладом у Дніпрі - голова ОВА

Рятувальники локалізували пожежу в сусідній будівлі з медзакладом у Дніпрі, тривають пошуки людини, яка може перебувати під завалами, повідомляє голова обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак.

"Півсотні рятувальників та 17 одиниць техніки приборкують пожежу на місці ракетного удару у Дніпрі. Вогонь охопив 1 тис. кв. м ураженого медзакладу. Триповерхівка частково зруйнована. Все ще вгамовують полум’я й у сусідній будівлі. Його вже вдалося локалізувати. Там тривають пошуки людини, яка може знаходитися під завалами", - написав Лисак у телеграм-каналі в п'ятницю.

Раніше повідомлялося, що окупанти завдали ракетного удару по медичному закладу в Дніпрі, загинула одна людина, 16 - поранені. Триває пошуково-рятувальна операція.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Ізраїлю, Ірану, Йорданії, Іраку, Лівану, Сирії до стабілізації ситуації в регіоні

Україна отримала від ЄС ще EUR1 млрд за рахунок російських активів у межах ініціативи ERA - Шмигаль

Удар Ізраїлю по Ірану: що відомо на даний момент

ГУР МО провело кібератаку на ресурси російських податкової та митної служб – джерело

Комітет нацбезпеки ВР погодився розглянути питання фортифікацій на закритому засіданні - нардеп

МЗС: в Україні з тривогою стежать за розвитком подій на Близькому Сході, нагадуємо, що іранський режим підтримує Росію у війні проти України

"КиївЗоо" оновив угіддя для бурих ведмедів

СБУ заочно повідомила про підозру російському реперу-пропагандисту Тіматі

Рада ЄС ухвалить політичне рішення продовжити дозвіл перебувати українським біженцям в ЄС до березня 2027

ДБР викрило президента НААН на махінаціях з працевлаштуванням водія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА