Інтерфакс-Україна
09:06 28.05.2023

У Запорізькій області за минулу добу окупанти зруйнували 12 цивільних об'єктів, четверо людей поранені

1 хв читати

У Запорізькій області за минулу добу російські окупанти поранили чотирьох мирних жителів, пошкодили 12 цивільних об'єктів, написав голова обласної військової адміністрації (ОВА) Юрій Малашко в телеграм-каналі в неділю.

"77 обстрілів за минулу добу здійснили рашисти по Запорізькій області. 21 населений пункт постраждав від ворожого вогню. Наразі зафіксовано 12 нових руйнувань цивільних об'єктів", - поінформував він.

Від авіаударів постраждали Новоданилівка, Червоне та Новоселівка. Чотири атаки з БПЛА здійснено на Малу Токмачку та Ольгівське. Удари з РСЗВ припали на Кам'янське та Єгорівку. 68 артилерійських обстрілів були націлені на Гуляйполе, Оріхів, Залізничне, Новоандріївку, Малинівку, Павлівку та інші прифронтові села, повідомив голова ОВА.

"Чотири мирних жителя отримали мінно-вибухові травми: у с. Плавні 74-річний чоловік травмований під час чергової атаки, у Степногірську постраждали чоловіки 51 і 58 років, у Гуляйполі - 39-річний місцевий житель", - написав Малашко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура проситиме суд про заставу для Тимошенко в 50 млн грн, засідання відбудеться завтра - САП

На Львівщину приїхав президент Чехії

УЧХ евакуював підопічних психоневрологічного інтернату на Чернігівщині

Внаслідок атаки в порту "Чорноморськ" поранено працівника екіпажу судна під прапором Мальти та стався витік олії

Щонайменше у трьох областях – на Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині – введено в дію всі 10 черг аварійних відключень

Ексглава Апарату прем’єра Шмигаля Фербей претендує очолити службу 1-го віцепрем’єра - міністра енергетики

Розділ "Регіональні можливості" запустили на платформі "Ветеран Pro"

Затверджено держпрограму адаптації приміщень діючих дитсадків до вимог цивільного захисту

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА