Інтерфакс-Україна
12:39 28.05.2023

За добу українські військові виконали понад 600 вогневих завдань на Таврійському напрямку

1 хв читати
За добу українські військові виконали понад 600 вогневих завдань на Таврійському напрямку

За добу українські захисники на Таврійському напрямку виконали 609 вогневих завдань, було знищено та пошкоджено 8 одиниць ворожої військової техніки, повідомляє командувач оперативно-стратегічного угруповання "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський.

"Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони Таврійського напрямку протягом доби виконали 609 вогневих завдань. Втрати ворога вбитими та пораненими склали понад роту. Знищено та пошкоджено 8 одиниць військової техніки противника. Зокрема, 2 танки, 3 БМП, система відеоспостереження "Муром-М", гаубиця 2А65 "Мста-Б", - написав Тарнавський у телеграм-каналі в неділю.

Крім цього, українські військові знищили 3 склади з боєприпасами ворога.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ під час спецоперації "Павутина" - джерело

Українську делегацію в Стамбул очолить міністр оборони Умєров - Зеленський

СБУ відпрацювала сьогодні відразу по 4 військових аеродромах РФ - джерело

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

Відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА