07:29 29.05.2023

Задимлення в Шевченківському районі столиці не пов'язано з нічною атакою окупантів

1 хв читати
Задимлення в Шевченківському районі столиці не пов'язано з нічною атакою окупантів

Спецслужби, що прибули до Шевченківського району столиці для з'ясування обставин задимлення, виявили, що його виникнення не пов'язане з нічним обстрілом Києва військами РФ, повідомляє мер міста Віталій Кличко.

"У Шевченківському районі, як виявили медики та рятувальники, сталося задимлення в одній із квартир, не пов'язане з обстрілами та вибухами. Причина побутова - сильно пригоріла їжа на плиті. Таке теж буває...", - написав мер у телеграм-каналі в ніч на понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА