Інтерфакс-Україна
17:09 29.05.2023

КМДА: Під час обстрілів у столичному метро вночі укривалися понад 9 тис. осіб, удень - 41 тис.

1 хв читати
КМДА: Під час обстрілів у столичному метро вночі укривалися понад 9 тис. осіб, удень - 41 тис.

Під час ворожого обстрілу в ніч на понеділок у метро столиці ховалися понад 9 тис. осіб, з яких 1 120 - діти, вдень - 41 тисяча, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Уночі на станціях метро укривалися більше ніж 9 тисяч містян, із яких 1 120 – діти. Це найбільша кількість людей, яка перебувала вночі на станціях протягом поточного місяця. Під час денного обстрілу столиці у підземці перебували більше ніж 41 тисяча людей", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі в понеділок.

Пресслужба нагадує, що в метро під час тривоги на станціях можна отримати стільці та питну воду. Городян просять зважати на те, що на станціях досить прохолодно, тому необхідно брати із собою теплий одяг.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українським морським коридором експортовано близько 73 млн тонн зерна – Кулеба

Парламент Словаччини відмовився засуджувати РФ за атаки на Кривий Ріг та Суми – ЗМІ

Україна незабаром отримає нові системи ППО Patriot - Рютте

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 200 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 87 ворожих атак - Генштаб

Уряд втілює принцип "росія заплатить" та формує міжнародний компенсаційний механізм – Шмигаль

Київрада ухвалила рішення про безоплатне одноразове харчування для дітей захисників і захисниць, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС у комунальних закладах освіти

Україна представить проєкт DAKH (ДАХ): Vernacular Hardcore на Міжнародній архітектурній бієнале у Венеції

Наразі невідомо, чи планує Трамп прийняти запрошення відвідати Україну

Рада спростила механізм списання військового майна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА