Інтерфакс-Україна
19:56 29.05.2023

Мешканці Харківщини, яка постачала окупантам відомості про переміщення ЗС України, загрожує до восьми років в'язниці

1 хв читати
Мешканці Харківщини, яка постачала окупантам відомості про переміщення ЗС України, загрожує до восьми років в'язниці

Куп'янська окружна прокуратура Харківської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 42-річної мешканки с. Гусинка, підозрюваної в поширенні інформації про переміщення, рух, розташування ЗСУ.

"Мешканка с. Гусинка... за допомогою месенджерів і в телефонних розмовах повідомляла представнику РФ інформацію про переміщення українських військ. Отримані дані ворог надалі використовував для нанесення ударів", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Під час обшуку за місцем проживання обвинуваченої було виявлено мобільний телефон із доказами протиправної діяльності, а також російські рублі.

Наразі підозрювана перебуває під вартою. Справу розглядатимуть у Червонозаводському районному суді Харкова.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року

Посольства Німеччини, Франції та Великої Британії разом заспівали "Щедрик" на знак солідарності з українцями

Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом

Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян

Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

Київ передав військовим на фронт майже 70 тис дронів та 350 систем РЕБ за рік – мер

На Київщині у приватному будинку знайшли 51 загиблого кота, 39 вдалось врятувати - прокуратура

Рота вбитими та 9 полонених окупантів - результат роботи 57 ОМПБр у Вовчанському районі

У Чернігові запрацював центр з новітньою системою відеоспостереження

Військові США і Канади розпочали відстежувати різдвяну навколосвітню подорож Санта-Клауса

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА