Інтерфакс-Україна
08:46 31.05.2023

Парламент Латвії в середу проведе вибори президента

1 хв читати
Парламент Латвії в середу проведе вибори президента

Сейм Латвії в середу обиратиме нового президента країни, на відповідну посаду претендують три кандидати - Улдіс Піленс ("Об'єднаний список"), Еліна Пінто ("Прогресивні") і латвійський голова МЗС Едгарс Рінкевичс.

Для обрання президента Латвії в парламенті необхідно набрати щонайменше 51 голос.

Чинний президент Латвії Егіл Левітс ухвалив рішення не балотуватися на другий термін. Він закликав Піленса відмовитися від участі у виборах. На думку президента, це дасть змогу нинішній коаліції узгодити єдиного кандидата на пост президента в інтересах держави.

Левітс вважає, що за нинішнього політичного складу Сейму єдиною реально можливою коаліцією, яка може більш-менш гарантувати одночасно національну і західну орієнтацію Латвії, є чинна коаліція, яка складається з "Нової Єдності", Нацоб'єднання і "Об'єднаного списку".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА