Інтерфакс-Україна
18:50 31.05.2023

Зеленський в Одесі представив нового голову обладміністрації

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський в Одесі представив нового голову Одеської обласної державної адміністрації Олега Кіпера.

"Провів нараду з військовим командуванням та керівниками правоохоронних органів регіону щодо актуальної ситуації на Одещині. Представив новопризначеного голову Одеської обласної державної адміністрації Олега Кіпера", - написав він у середу в телеграм-каналі.

Зеленський назвав область "пріоритетним регіоном нашої незалежної держави".

"Під час наради обговорили важливі актуальні питання: відновлення пошкодженої внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури та забезпечення її стабільного функціонування, перезапуск ключових підприємств в умовах воєнного стану, забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, реабілітацію військових", - написав він.

Зеленський також "відзначив роботу обласного управління Служби безпеки України з протидії розвідувально-підривній діяльності ворога".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

28 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА