Інтерфакс-Україна
10:48 01.06.2023

На Бахмутському напрямку 59 окупантів знищено, 103 дістали поранень, один потрапив у полон

1 хв читати
На Бахмутському напрямку 59 окупантів знищено, 103 дістали поранень, один потрапив у полон

На Бахмутському напрямку за добу відбулося чотири бойові зіткнення, 59 окупантів було знищено, 103 дістали поранень, один потрапив у полон, повідомив речник Східного управління військ Збройних сил України Сергій Череватий.

"Ворог значно зменшив свою активність на Бахмутському напрямку. За останні дні відбувається мінімум бойових зіткнень, за цю добу чотири було. Ворог продовжує прикривати свої ротаційні заходи вогнем ствольної та реактивної артилерії. За цю добу 436 ударів завдав. Ми також завдавали ударів у відповідь. Під час бойових зіткнень і ударів 59 окупантів було знищено, 103 дістали поранень, один потрапив у полон", - сказав Череватий в ефірі національного телемарафону.

На Бахмутському напрямку також було знищено дві станції радіоелектронної боротьби (РЕБ), БПЛА ZALA, гармату "Гіацинт", два автомобілі з боєприпасами, два склади з боєприпасами та протитанковий ракетний комплекс.

На Лимансько-Куп'янському напрямку, за інформацією Череватого, відбулося шість бойових зіткнень, 23 авіанальоти, 522 артобстріли. Всі атаки ворога було відбито. Під час відбиття атак 52 окупантів було знищено, 85 дістали поранень, четверо потрапили в полон.

"Знищено танк Т-72, БТР-70. Потрібно зазначити, що це дуже стара модель, і характерно, що вони вже починають їх використовувати. Також знищено гаубицю Д-30, міномет, станцію РЕБ і командно-спостережний пункт ворога", - повідомив речник.

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

Київ вже у кінці липня отримає перші системи далекобійного озброєння - керівник Спецштабу з питань України в ЗС ФРН

Сибіга висловився за нові санкції США та їх синхронізацію з 18-й санкційним пакетом ЄС

Донеччина: загинули четверо цивільних, зазнали поранень шестеро - ОВА

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 3 людей - мер

Російські окупанти вночі обстріляли Чернівецьку та Дніпропетровську області, Львів та Харків, загинули четверо цивільних - прокуратура

Сили оборони України вночі збили 344 засоби повітряного нападу, зокрема 25 крилатих ракет Х-101 – ПС ЗСУ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА