Інтерфакс-Україна
11:36 01.06.2023

ДСНС і поліція спонтанно перевірятимуть доступ до укриттів

1 хв читати
ДСНС і поліція спонтанно перевірятимуть доступ до укриттів

Співробітники ДСНС і Національної поліції здійснюватимуть спонтанні перевірки доступу до укриттів, повідомила керівниця департаменту комунікації МВС України Мар'яна Рева.

"Кожне укриття має свого власника. ДСНС координує цю роботу. Для того, щоб не допустити такого (ситуації з закритим укриттям під час повітряної тривоги - ІФ-У) у майбутньому, ми проводитимемо спільні рейди ДСНС і поліції, щоб перевірити всі укриття", - сказала Рева в четвер в ефірі національного телемарафону.

Вона наголосила: "Ці рейди будуть спонтанними. Тому ще раз звертаємося до всіх власників укриттів: забезпечте безперешкодний доступ і будьте впевнені в тому, що люди, яких ви призначили відповідальними за ці укриття, також розуміють усю важливість цієї проблеми".

За її словами, МВС звертається до громадян із проханням повідомляти в поліцію про укриття, які закриті під час повітряної тривоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку повномасштабного вторгнення званням Герой України відзначені 684 військовослужбовці – Зеленський

Синоптики попередили про небезпечні метеорологічні явища в Україні

У Харкові ліквідовано всі пожежі, що спалахнули через нічну ворожу атаку - ДСНС

До 15 років за ґратами засуджено зрадника з Донеччини, який корегував артилерійські і ракетні удари

В Україні буде спекотно, місцями дощі й грози

На Нікопольщині через артобстріл загинув 66-річний чоловік - ОВА

Зеленський: вдалося зірвати плани ворога щодо Сумщини, українські військові продовжують діяти на російській території

Росія ракетами зруйнувала ТЦ "Епіцентр" у Кам’янському, без жертв

Фідан: Було досягнуто принципової домовленості про організацію саміту лідерів України і РФ у Туреччині

Ще одну дівчину повернули на підконтрольну уряду територію України - Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА