Інтерфакс-Україна
21:17 01.06.2023

Охоронець поліклініки, де люди не могли потрапити до укриття, був тверезий

1 хв читати
Охоронець поліклініки, де люди не могли потрапити до укриття, був тверезий

Медичний огляд охоронця столичної поліклініки в Деснянському районі, де вночі люди не могли потрапити до укриття, засвідчив, що він був тверезий, передає "Суспільне".

Про це "Суспільному" повідомив керівник Деснянської окружної прокуратури Києва Антон Єфімов.

Як повідомлялося, у ніч на 1 червня російська армія випустила в напрямку Києва десять ракет "Іскандер". Унаслідок цієї атаки загинули троє людей, серед них дитина. Це сталося тоді, коли вони намагалися потрапити в укриття поліклініки, але їм не відкрили.

Столична прокуратура проводить слідчі дії через загибель людей поблизу медзакладу в Києві внаслідок російської атаки вночі 1 червня.

Мер Києва Віталій Кличко ініціював тимчасове відсторонення від виконання обов'язків посадовців Деснянського району через загибель людей унаслідок атаки РФ уночі 1 червня. Ідеться про голову Деснянської райдержадміністрації Дмитра Ратникова та керівника медзакладу, куди надійшли скарги на роботу укриття.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ під час спецоперації "Павутина" - джерело

Українську делегацію в Стамбул очолить міністр оборони Умєров - Зеленський

СБУ відпрацювала сьогодні відразу по 4 військових аеродромах РФ - джерело

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА