Інтерфакс-Україна
04:30 03.06.2023

Кулеба у відповідь на заяви Орбана: переконайте Путіна вивести війська з України, і тоді не буде жодного контрнаступу

1 хв читати
Кулеба у відповідь на заяви Орбана: переконайте Путіна вивести війська з України, і тоді не буде жодного контрнаступу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи слова прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо необхідності припинення вогню та початку переговорів з РФ до початку контрнаступу, запропонував йому переконати президента РФ Володимира Путіна вивести війська з української території.

“Україна більше, ніж будь-хто у світі, хоче якнайшвидшого відновлення світу в Україні, але світу справедливого, який передбачатиме, насамперед, відновлення територіальної цілісності України. Тому коли хтось починає говорити: “Не треба контрнаступу, давайте переговори” – так, якщо ви такі розумні, то ви й переконаєте Путіна вивести війська з України, і тоді не буде жодного контрнаступу”, - сказав Кулеба, відповідаючи на запитання журналістів після брифінгу з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкном у Києві.

Кулеба закликав перестати "постійно підходити до вирішення проблем через призму того, що Україна має щось поступитися, щоб було рішення".

“Це збочена, хвора логіка, яка повністю провалилася з 2014 до 2022 рр. Бажаєте допомогти? Використовуйте свої зв'язки, контакти та переконайте Путіна вийти з України”, - заявив міністр.

Раніше прем'єр Угорщини Віктор Орбан в інтерв'ю угорському державному радіо виступив за припинення вогню та закликав розпочати переговори з Москвою. Також він заявив, що йому важко бути єдиним прем'єр-міністром у ЄС, який виступає за мир.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

Флот SkyUp Airlines отримав перший літак Airbus A321Neo, - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА