Інтерфакс-Україна
06:55 04.06.2023

Правоохоронці встановлюють обставини смертельної ДТП у Полтавській області

1 хв читати
Правоохоронці встановлюють обставини смертельної ДТП у Полтавській області

У Полтавській області в суботу сталася смертельна ДТП, правоохоронці встановлюють обставини події, повідомив відділ комунікації поліції області.

"Поліція Полтавщини встановлює обставини ДТП, у якій загинуло четверо людей, ще двоє - травмовані. За попередньою інформацією слідства, сталося зіткнення автомобіля Subaru, під керуванням 40-річного водія та автомобіля Renault, під керуванням 20-річного водія", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ДТП сталася 3 червня близько 16:20, неподалік с. Петрівка, на автодорозі Полтава-Диканька.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув водій автомобіля "Subaru", а також три пасажири: 13-річний хлопчик, 41-річна та 73-річна жінки.

"Ще одна пасажирка, 11-річна дівчинка, доставлена до лікарняного закладу для надання невідкладної медичної допомоги. Крім того, тілесні ушкодження також отримав водій автомобіля Renault, якого також доставлено до лікарняного закладу для надання йому допомоги", - зазначили в поліції.

На місці події працюють правоохоронці. З'ясовують причини та обставини ДТП.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив із президенткою ЄБРР підготовку до Конференції з відновлення, що відбудеться у Римі в липні

У Кривому Розі в результаті удару дронів троє поранених

Кабмін вніс пропозиції щодо санкцій відповідно до рішень Ради ЄС щодо Ірану

СБУ затримала в Одесі ворожих навідників - лікарку та експрацівника УЗ

Спецтрибунал щодо злочину російської агресії проти України доповнює існуючі механізми правосуддя – юрист

Вступна кампанія до профтехів розпочинається з 1 липня

Шмигаль подякував королю Іспанії за всебічну підтримку країни від початку повномасштабної війни

Київська влада відхилила петицію про облаштування у Києві Центрального парку на місці колишнього трамвайного депо

Польща планує збільшити виробництво снарядів у 5 разів, до 150-180 тис. одиниць на рік

МЗС України відреагувало на заяву словацького міністра про "прощення Росії": Росія вдарить вас і по іншій щоці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА